Vlasy světle růžové, stříbrné i fialové: v OliOla bez drastického odbarvování a zbytečné chemie

Nadcházející zima se ponese v pastelových barvách!

Pro všechny blondýnky a světlovlásky, které chtějí změnit image, si OliOla Organic Beauty studio připravilo barvicí systém Hmelt, který účinně a přitom velice šetrně dodá vlasům unikátní rostlinné pigmenty. Právě ty rozjasňují vlasové vlákno ať už přirozených či barvených vlasů, rozzáří stávající barvu, zakryjí šediny či dodají nové barevné odlesky. U brunetek se nejdříve vlasy musejí odbarvit melírovým máslem, přirozeně světlým odstínům postačí systém Hmelt. Vlasy v pastelových barvách přitom neztratí nic ze své krásy a o jejich zdraví a pružnost se postará složení s organickými ingrediencemi.

OliOla

OliOla

Vše, s čím v salonu pracujeme, funguje bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aromata, nic takového v OliOla nenajdete. 90 % přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech. Vše krásně voní a je plné výtažků z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin a esenciálních olejů s odkazem na ajurvédskou medicínu,” říká majitelka salonu Oli Vacková.

OliOla

OliOla

Proměna v salonu OliOla

Revoluční barvicí systém Hmelt značky Oway, založený na rostlinných fair trade pigmentech, přichází s unikátní péčí určenou pro salónní i domácí použití. Hmelt je cestou k osobnímu sebevyjádření prostřednictvím jedinečného, vysněného odstínu vlasů.  Hmelt přímé pigmenty mají charakter revitalizujícího barvicího koncentrátu s obsahem čistých fair trade rostlinných phytopigmentů, které jsou získávány ze semen biodynamicky pěstovaných léčivých rostlin. Vlasy tak budou zdravé a plné lesku.

Hmelt

Hmelt

Barvení vlasů pomocí systému Hmelt si můžete dopřát v OliOla Organic Beauty studiu, Na Hroudě 28, Praha 10, www.OliOla.cz – dle individuálních požadavků od 1590 Kč.

Hmelt

Hmelt

Proměna v salonu OliOla