Dentální centrum Karolinum: přináší nové moderní technologie na poli dentální péče

Dentální centrum Karolinum v Praze, jejímž hlavním cílem je naprostá spokojenost klientů a jejich úsměv s dokonalými zuby i nadále rozšiřuje své služby o nové moderní technologie. Pro zdokonalení dentální péče svým zákazníkům nyní nabízí naprostou novinku, a tou je Swiss Smile Pearl Shine Dental Conditioner.

Dentální centrum Karolinum: ordinace

Dentální centrum Karolinum: ordinace

Swiss Smile Pearl Shine Dental Conditioner

Dentální kondicionér je prostředek, který rozzáří váš úsměv a zároveň na zubech vytvoří tenký ochranný film. Jedná se o speciální dentální pěnu s obsahem mikronizované perleti, získané z mořských lastur, zpracované unikátním procesem tak, aby dokonale a hladce obnovila zpět zubní sklovinu a citlivé krčky na místech, kde byly poškozeny. S nejvyšší jemností tak léčí povrch zubu a navíc zajišťuje prevenci tvorby zubního plaku. Krystalická struktura bílé pěny zároveň efektivně přitahuje nečistoty a tím chrání citlivé zuby. Dentální kondicionér obsahuje fluorid, xylitol, výtažky zeleného čaje a protizánětlivý allantonin.

Swiss Smile Pearl Shine Dental Conditioner

Swiss Smile Pearl Shine Dental Conditioner

Slavnostní otevření dentálního centra Karolinum

Použití dentálního kondicionéru je velmi jednoduché. Zubní pěna se aplikuje vždy ráno po čištění zubů, zubním kartáčkem, nebo je možné pěnu aplikovat přímo do úst. Kondicionér se nechá chvíli působit a pak ho lze vyplivnout již bez dalšího vyplachování. Swiss Smile Pearl Shine Dental Conditioner si můžeme vyzkoušet přímo v Dentálním centru Karolinum u dentální hygienistky, nebo rovnou zakoupit. Cena přípravku Swiss Smile Pearl Shine Dental Conditioner je 2 210 Kč.

Dentální centrum Karolinum

Dentální centrum Karolinum

Více informací na: www.karolinum.com

Dentální centrum Karolinum: recepce

Dentální centrum Karolinum: recepce