Plazmoterapie: poznejte přelomovou novinku ve světě krásy v ANTI-AGING CLINIC A2C!

Recept nejen na krásu

Čas je sice neúprosný, ale díky moderním poznatkům z medicíny ho můžeme alespoň trošku oklamat. Způsobem, jak přinutit naše buňky namísto stárnutí omládnout je plazmoterapie. Procedura, která zabere pár minut, je neinvazivní, šetrná k pokožce a pyšní se velmi příznivými, a především viditelnými výsledky. Navíc tato metoda se již na celém světě předními lékaři využívá nejen pro krásu. Plazmoterapie je totiž vhodná při artróze, v případě poúrazových stavů, při poškození vazů, šlach i kloubů. Pokud trpíte bolestivou artrózou tato metoda vám může na dlouhý čas ulevit od nepříjemných příznaků této civilizační nemoci. Plazmoterapii navíc může podstoupit kdokoliv v různých věkových skupinách, ať už ho trápí vrásky nebo potíže a bolest spojené s pohybovým aparátem!

ANTI-AGING CLINIC A2C: plazmoterapie

ANTI-AGING CLINIC A2C: plazmoterapie

Proč vlastně naše pokožka stárne?

Povislé kontury obličeje, drobné linie i hlubší vrásky ať už kolem očí, na krku či např. na rukou jsou nevyhnutelnými faktory, které s sebou nesou naše přibývající roky. Za vším stojí kmenové buňky nacházející se v pokožce, které postupem času pomalu ale jistě přestávají produkovat kolagen. A právě kolagen je nenahraditelným prvkem, který vyplňuje naši kůži. Když schází, dochází k prohlubování vrásek. Plazmoterapie dokáže naše buňky probudit a donutit je, aby začaly kolagenová vlákna opět tvořit.

Plazmoterapie

Plazmoterapie

Stárnutí nemusí znamenat ztrátu krásy

Existuje několik způsobů, jak vrásky efektivně zamaskovat. Není ale lepší jít přímo k jádru věci a nemilosrdný proces stárnutí rovnou zastavit? „Plazmoterapie je spolehlivým způsobem, jak během krátkého času omládnout. Naše vlastní plazma je bohatá na krevní destičky a umí fungovat jako tzv. buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout,“ říká primářka kliniky MUDr. Monika Golková z anti-aging kliniky A2C. 

ANTI-AGING CLINIC A2C

ANTI-AGING CLINIC A2C

Jak plazmoterapie probíhá?

Plazmoterapie je neinvazivní procedura, která se provádí bez celkové anestezie, pouze s lokálním nanesením anestetického krému. Nemusíte se bát vedlejších účinků, ani bolesti, která spoustu klientů od různých procedur často odradí. Nejprve vám bude odebrána krev, jež se následně umístí do speciálního přístroje, kde se šetrně odstředí. Tím se mnohonásobně zvýší koncentrace a množení kmenových buněk, které začnou produkovat kolagen a navíc v těle započnou proces hojení. Takto ošetřená krev je vám pak zpátky vpichována tenkou jehlou do oblastí, kterým chcete navrátit mládí či je posílit. Výsledky se dostavují už po prvním ošetření a to do 4 týdnů. Pleť je na pohled i pohmat jemnější, více hydratovaná a prozářená. Vrásky se vyhlazují a mizí tmavé kruhy pod očima.

Plazmoterapie

Plazmoterapie

Více informací se dozvíte na: www.a2c.cz