La Loca: proměňte svůj start dne v nevšední zážitek!

Těšíte se na dovolenou, kde si denně užíváte bohaté hotelové snídaně? Nemusíte čekat až do příchodu léta, štědrou snídani plnou chutí si můžete vychutnat po celý rok v restauraci La Loca. V nabídce je denně snídaňové menu, kde si každý vybere to své. Za paušální cenu navíc můžete sníst, kolik chcete. La Loca se vyznačuje tzv. crossover kuchyní, která propojuje pokrmy různých regionů. České suroviny jsou zde doplněny chutěmi ze Středozemí a Blízkého východu. Produkty jsou odebírány nejen od lokálních dodavatelů, ale také například od italských pěstitelů.

Snídaně v restauraci La Loca

Snídaně v restauraci La Loca

Vychutnat si tak můžete naprostou klasiku, jako je čerstvé pečivo s vybranými sýry a šunkami nebo třeba marmeládou. Zastánci sladké snídaně mohou také zvolit jogurty, müsli s ořechy, nadýchané croissanty či tradiční české domácí koláče. V nabídce také naleznete polévky, čerstvé ovoce a zeleninu a tipem šéfkuchaře Radima Gerlicha je izraelská šakšuka. Pod tímto exotickým názvem se ukrývá chutný zeleninový pokrm, jehož základem jsou rajčata, papriky, vejce a mix bylinek. Toto lehké, ale zároveň výživné jídlo vám spolehlivě dodá energii do každého nového dne. Součástí snídaně je také neomezené množství nápojů v podobě čerstvých džusů, luxusních čajů Eilles či vybrané kávy.

Snídaně v restauraci La Loca

Snídaně v restauraci La Loca

Nad rámec snídaňového menu se můžete dopřát osvěžení v podobě domácí zmrzlinou z dílny Crème de la Crème. Tuto italskou pochoutku od zmrzlináře Honzy Hochsteigera si v La Loca můžete každý měsíc vyzkoušet v jiných příchutích. Aktuálně lze vybírat z druhů jako je slaný arašíd, granátové jablko, šafrán či sorbety rebarbora a prosecco s pomerančem. Snídaňové menu je pro vás připraveno každý všední den od 7 do 10:30 hod. a o víkendech od 7:30 do 12 hod. Tak neváhejte a vytvořte z každodenní snídaně nevšední zážitek!

Zmrzlina Crème de la Crème

Zmrzlina Crème de la Crème

Restauraci La Loca naleznete na adrese Odborů 278/4 Praha 2, nebo pro více informací: www.laloca.cz

Snídaně v restauraci La Loca

Snídaně v restauraci La Loca