Canon: tipy na fotoaparáty a služby, díky kterým bude vaše letošní léto nezapomenutelné

Ať už se chystáte vyrazit na rodinnou dovolenou, hudební festival, na svatbu nebo na letní party s přáteli, určitě budete chtít, aby vaše zážitky zůstaly uchovány. Fotoaparáty i digitální služby Canon vám to maximálně usnadní.

EOS 6D Mark II.

EOS 6D Mark II.

Malá zrcadlovka s velkým srdcem

Se zrcadlovkou CanonEOS 6D MARK II vykouzlíte neobyčejné záběry bez velké námahy. Usnadní vám to displej, který lze vyklopit a libovolně natočit. Bez problémů tak pořídíte záběry nízko nad zemí i rozsáhlé scenérie s fotoaparátem nad hlavou. Zkuste třeba při fotografování držet přístroj u pasu a získat tak přirozenější portréty.

EOS M50 black

EOS M50 black

Canon Powershot G1 X Mark III

S ovládáním pomůže Canon PhotoCompanion

Ze zrcadlovky není potřeba mít žádné obavy. S jejím používáním i úplným začátečníkům skvěle pomůže aplikace Canon PhotoCompanion. Ta především právě majitelům zrcadlovek nabízí bezplatné kurzy v češtině, které poradí, jak zachycovat ty nejlepší snímky.Co uživatelé aplikace získají? Po stažení si vyberou svůj fotoaparát a způsob, jakým fotografují, a aplikace jim přizpůsobí zobrazované články a videa. Budou plnit různá cvičení a tipy v rámci kurzu a po jejich splnění postupně přecházet na nové a pokročilejší, dokud nedosáhnou nejvyšší úrovně. Aplikaci lze stáhnout na Google Play i AppStore.

Canon Photo Companion

Canon Photo Companion

Bezzrcadlovka EOS M50: ideální i na videa

Rozměrově má bezzrcadlovka Canon EOS M50 blíže k praktickému kompaktu, ale přitom se pyšní snímačem velikosti digitální zrcadlovky a neuvěřitelným výpočetním výkonem. Díky tomu můžete pořizovat úchvatné fotografie a natáčet videa v rozlišení4K, a to i za špatného světla. Život svých majitelů dělá EOS M50 snazší i díky otočnému dotykovému displeji. Fotografičtí začátečníci zvyklí na používání telefonu pak ocení způsob zaostřování a přetahování dotykem prstu na displeji. V rámci "Letního cashbasku" lze po nákupu tohoto fotoaparátu do konce července navíc získat zpět 1 250 korun.

EOS 6D Mark II

EOS 6D Mark II

PowerShot G1 X Mark III: kompakt, který kamarádí s Wi-Fi

PowerShot G1 X Mark III je přístroj pro ty, kteří hledají kvalitu digitální zrcadlovky v kompaktním těle. Váha fotoaparátu je ani ne 400 gramů, takže vás nebude omezovat při letních aktivitách. Kromě skvělých snímků s ním natočíte i nádherné filmy ve formátu MP4 s Full HD. S PowerShotemG1 X Mark III bude stažení nebo poslání fotek i videí otázkou sekund, a to díky Wi-Fi nebo dynamické komunikaci na krátkou vzdálenost NFC.

PoweShot G1 X Mark III

PoweShot G1 X Mark III

Všechny vzpomínky dosažitelné odkudkoliv

Stejně jako je důležité zachycovat zážitky a zásadní životní momenty, je třeba mít také možnost je uchovávat a sdílet se svými blízkými.Canon proto nabízí cloudové uložiště irista, které zdarma nabízí prostor 15 GB pro zachycené vzpomínky na jednom místě. Ukládá videa i snímky v originální kvalitě, včetně souborů RAW, a inteligentně je označuje podle obsahu – od západů slunce po sport, což zásadním způsobem zjednodušuje jejich vyhledávání. Navíc umožňuje jejich přidávání i následné sdílení prostřednictvím účtů na Googlu, Facebooku nebo Flickru. Speciálně k ukládání a sdílení fotografií dětí pak slouží úložiště Lifecake, které v různých prostředích (osobní počítač, telefon, tablet)dává možnost vytvářet fotografickou i video kroniku života přístupnou kdykoliv a odkudkoliv.

PoweShot G1 X Mark III

PoweShot G1 X Mark III

Více informací na: www.canon-europe.com a www.canon.cz.