VĚDOMÁ KRÁSA: hýčkejte své ruce a nohy luxusní bio kosmetikou v novém studiu krásy!

Milujete upravené a dokonalé nehty, které jsou navíc maximálně zdravé? Už vás nebaví nehtové salony a studia, která věnují péči o vaše přírodní nehty a jejich okolí minimum času, nebo se tím nezabývají vůbec? Pokud máte pocit, že se vaše manikérka nevěnuje těmto činnostem dostatečně, pak je studio VĚDOMÁ KRÁSA přesně to, co hledáte.

Studio VĚDOMÁ KRÁSA

Studio VĚDOMÁ KRÁSA

V polovině května otevřelo pražské studio VĚDOMÁ KRÁSA ve Vršovicích své dveře náročným zákazníkům, kterým nabízí nadstandardní péči o ruce, nehty a nohy v podobě intuitivní manikúry a aplikace šetrných gelů a laků jedinečné nehtové kosmetiky BioSculpture®.

 

Studio VĚDOMÁ KRÁSA

Studio VĚDOMÁ KRÁSA

BioSculpture® ve studiu VĚDOMÁ KRÁSA

Idea přinést uvědomělým klientkám i klientům rozmazlující proceduru intuitivní manikúry a navíc šetrnou nehtovou modeláž, vznikla v hlavách majitelek - sester Andrey a Veroniky Vyletových již před několika lety. Jejich snaha posunout péči o nehty do zdravější roviny je přivedla až ke značce BioSculpture®Více než rok sestry pracovaly na získání licence k práci s BioSculpture gely a laky a po velmi náročných zkouškách v německém Hamburku se tak jejich studio VĚDOMÁ KRÁSA stalo prvním licencovaným BioSculpture® nehtovým studiem v České republice. 

BioSculpture® kosmetika

BioSculpture® kosmetika

Společnost Bio Sculpture® se dlouhodobě věnuje výzkumu a vývoji co nejšetrnějších produktů pro péči o přírodní nehty. V roce 1988 si nechala  společnost patentovat jako první na světe rozpustný průzračný gel pro nehtovou modeláž. Bio Sculpture® je také první společností ve své třídě, jejíž produkty  prošly přísnou nezávislou klinickou zkouškou a získala hodnocení 5 hvězdiček z 5 pro svou uživatelskou bezpečnost a účinnost. Společnosti je rovněž blízké pravidlo předběžné opatrnosti, a proto může svým klientkám  dopřát, co nejzdravější 100% veganské gely a laky bez obsahu „diskutabilních chemických látek“ mezi které patří formaldehyd, toluen, formaldehydové pryskyřice, parabeny, dibuthyl ftalát a mnohé další.

BioSculpture® kosmetika

BioSculpture® kosmetika

Mimořádně šetrný je i způsob aplikace gelů, a to bez broušení a pilování přírodních nehtů a bez dehydratace nehtů před aplikací. Šetrný je i způsob odstraňování – rozpuštěním. To probíhá pomocí removeru a zábalu. Poté se případné zbytky gelu z nehtu šetrně odstraní. Klientka má tak vždy možnost, vidět skutečný stav svých přírodních nehtů při každé proceduře. Celosvětově proslulá nehtová kosmetika je pro výše popsané velice oblíbená i mezi onkologicky nemocnými pacientkami či těhotnými ženami.Výrobky značky Bio Sculpture® jsou doporučované dermatology a lékaři po celém světě. 

BioSculpture® kosmetika

BioSculpture® kosmetika

O intuitivní manikúře

Pokud jste si zvykli na to, že manikúra v jiných salonech probíhá tak, že se sem tam odstřihne kůžička, věřte, že nehty proto, aby byly dokonale zdravé, potřebují mnohem více péče. Proto sestry přišly s tzv. intuitivní manikúrou.Jedná se o ucelený koncept péče, který vznikal řadu let. Snoubí v sobě nejnovější vědecké poznatky a různé metody ošetření nehtů a nehtového okolí a mnohaletou praxi v oborech manikúry i modeláže. Hodinová procedura šetrně vyhladí okolí nehtu, postará se o záděrky a celkově ozdraví nehtové okolí. Toužíte-li po reprezentativních rukou, toto hýčkání vás ohromí. Ve VĚDOMÉ KRÁSE nic nedělají jen naoko, vaše ruce nebudou upravené jen v den procedury, ale i dlouho poté. Intuitivní manikúra je vhodná nejen pro ženy, ale i muže.

 

intuitivní manikúra

intuitivní manikúra

Více informací na adrese VĚDOMÁ KRÁSA, 28. pluku 612/23, Praha 10-Vršovice, nebo na: www.vedomakrasa.com