HYALURMED: dopřejte své pokožce stoprocentní ochranu před slunečním zářením!

Léto přímo volá po opalování! Ať už vyrazíte do exotiky za mořem nebo se vypravíte jen na chatu k bazénu, mějte vždy na paměti důkladnou péči o pleť, která se zvláště během teplých měsíců nevyplácí podceňovat! Navzdory radám lékařů je totiž jen malé procento z nás obeznámeno se zásadami, které pleť spolehlivě uchrání před škodlivými paprsky. Které to jsou a jak získat vysněný tón pokožky s minimem rizik?

Ochrana před slunečním zářením: HYALURMED

Ochrana před slunečním zářením: HYALURMED

Opalovací krém HYALURMED

Místo klasického opalovacího krému můžete nyní sáhnout po mnohem účinnější a zdravější variantě - přípravku HYALURMED, který neslibuje jen 100% ochranu před slunečním zářením, ale také hydrataci a regeneraci vaší pokožky. Opalovací krém HYALURMED představuje vysoce účinný, fotostabilní systém filtrů UVA/UVB a díky specifickému složení s krycím homogenním filtrem SunCat MTA navíc poskytuje delší dobu vysoké ochrany při menším množství použitého krému. Kromě spolehlivé ochrany před sluncem navíc díky přídavku kyseliny hyaluronové předchází také negativním důsledkům slunění, jako je fotostárnutí pleti (photoaging) nebo vznik stařeckých skvrn. Po použití bude vaše pleť perfektně hydratovaná, pružná a rovnoměrně lesklá. Krém můžete používat na tělo i obličej, díky unikátní receptuře jej tolerují i ty nejcitlivější typy pokožky. Složení nezahrnuje oleje ani parabeny, takže nemusíte mít strach z negativních vlivů na vaši pokožku.

HYALURMED

HYALURMED

5 TIPŮ, JAK ZÍSKAT VYSNĚNOU BRONZOVOU POKOŽKU S MINIMEM RIZIK

Příprava pokožky - přibližně jeden měsíc před intenzivním opalováním se doporučuje zvýšit ve svém jídelníčku příjem potravin bohatých na selen a vitamíny C a E, chrání pokožku, zvyšují její elasticitu a zpomalují stárnutí. Dopřejte si peeling - odstraněním všech odumřelých buněk zabráníte tomu, že se vaše pokožka hned po opálení oloupe. 

Stoprocentní ochrana před sluncem: HYALURMED

Stoprocentní ochrana před sluncem: HYALURMED

Nepodceňujte čas a délku opalování - kritické je období mezi 11 - 13 hodinou, kdy je slunce nejsilnější a může se tak lehce stát, že svou kůži spíš spálíme. Důležitý je i čas strávený na slunci. První den bohatě stačí i 15 minut. Zvolte vhodný opalovací krém - vždy radši zvolte krém s vyšším UV faktorem (30 a víc). Krém naneste aspoň 30 minut před opalováním a nezapomínejte vrstvu obnovovat každé 2 hodiny nebo pokaždé, když vylezete z vody. Mažte se i po opalování - opalovacím krémem to nekončí! Vhodná jsou tělové krémy nebo mléka s obsahem panthenolu a vitamínu E, které dopřejí potřebnou regeneraci.

Opalovací krém HYALURMED

Opalovací krém HYALURMED

Více informací na: www.pharmamkl.sk