GS Intensun: ideální příprava na letní dovolenou u moře

Plánujete letní dovolenou u moře?

Po celém roce si každý z nás zaslouží trošku odpočinku. A kde jinde načerpat síly a novou energii než někde, kde je teplo a v nejlepším případě i moře? Pokud i vy plánujete vystavit svou pokožku slunečním paprskům, pak nezapomínejte na důkladnou péči o svoji pokožku. Začněte s přípravami klidně už nyní! Doplněk stravy GS Intensun, který jsme pro vás vyzkoušeli, zahrnuje vše, co vám dopomůže ke krásně opálené a zdravé pokožce.

GS Intensun

GS Intensun

Jak na dokonalé opálení, které vydrží?

Zhnědnutí pokožky do lichotivého bronzového nádechu je velkou motivací, proč řada z nás tráví dlouhé hodiny na přímém sluníčku. Přírodní doplněk stravy GS Intensun obsahuje originální komplex karotenoidů Bell – caroten (beta-karoten, lykopen a lutein), jenž podporuje tvorbu melaninu. Melanin je hnědý až černý pigment vyskytující se v našem těle, který má na svědomí hnědnutí kůže. Jeho produkci zvyšuje jak sluneční záření, tak právě karotenoidy. Výsledkem užívání přípravku je krásné opálení, které vydrží celé měsíce.

GS Intensun: krém na opalování značky Ryor jako dárek

GS Intensun: krém na opalování značky Ryor jako dárek

Na slunce jen s ochranným faktorem!

Slunce má neskutečnou sílu a dokáže naši pokožku spálit a tím ji poškodit, což může mít vliv nejen na předčasné stárnutí kůže. Proto je velice důležitá dostatečná ochrana v podobě opalovacích krémů s odpovídajícím SPF faktorem. Namazat se jen ráno před opalováním ale nestačí! Přípravek se během dne z vašeho těla průběžně odplavuje ať už potem, otíráním ručníkem nebo koupáním. Mažte se proto pravidelně alespoň každé tři hodiny či po koupání. Zároveň se snažte vyhnout pobytu na slunci v pravé poledne, kdy je síla jeho paprsků největší.

Zdravé opalování: GS Intensun

Zdravé opalování: GS Intensun

Tak jako před opalováním je i poté vhodná péče o pokožku velmi důležitá.Při UV záření vznikají volné radikály, které jsou pro lidský organismus škodlivé. Doplněk stravy GS Intensun navíc obsahuje Selen, silný antioxidant, který naše buňky před volnými radikály aktivně chrání.  A aby opálení déle vydrželo, dodejte tělu poctivou dávku beta-karotenu. Například s jednou tabletkou přípravku GS IntenSun denně! Kúru je ideální začít 4 týdny před opalováním a ukončit 4 týdny po opalování. Během této doby totiž dochází k maximální absorpci a koncentraci účinných látek. Kromě selenu a BELLcarotenu obsahuje doplněk stravy měsíček lékařský pro zklidnění podrážděné pokožky, extrakt z aloe vera, který ji zjemňuje a vyhlazuje, a biotin, vitamin ze skupiny B, jenž se postará o její následnou regeneraci.

GS Intensun: 30 cps, cena 195 Kč 60 + 30 cps, cena 395 Kč

GS Intensun: 30 cps, cena 195 Kč 60 + 30 cps, cena 395 Kč

Více informací na: www.intensun.cz, nebo www.gs.cz