LUSH: přichází s novou řadou exkluzivních sprchových gelů!

Fanoušci Lush hlasovali na sociálních sítích

V květnu 2018 se jeden ze zakladatelů společnosti Mark Constantine zeptal Lush komunity prostřednictvím svého instagramu : “I was just thinking, if you could choose a new liquid shower gel what would you like?”. Strhla se lavina odpovědí a nápadů a #LushKitchen poslouchala. Následně vybrala nejvíce zmiňované a dala o nich hlasovat. Takže se namočte a těšte se! Již 18. července bylo uvedeno na trh sedm vítězných sprchových gelů vytvořených v #LushKitchen, podle našich zákazníků! Tato velmi limitovaná edice bude dostupná pouze online a do vyprodání zásob! 

#LushKitchen

#LushKitchen

Řekli jste si o ně. Máte je mít...

American Cream: tomuto vanilkovo-jahodovému potěšení s dotekem šalvěje zůstanete beznadějně oddáni už po prvním umytí. Sladký, a přesto osvěžující a očistný, a k tomu zvláčňující díky extraktu z mořské řasy puchratky. Po téhle dobrotě nepřiberete, zato vaše pokožka si smlsne!
 

American Cream shower gel

American Cream shower gel

Slap Sticks and Bath Art

Sláva Guacamole!

Avocado Wash: avokáda nejsou jen neskonale lahodná – jsou proslulá svými zvláčňujícími a pečujícími účinky na pokožku, proto jsme do tohoto koktejlu přidali spoustu čerstvého bio avokáda a avokádového oleje. Navoďte si ten pocit blížícího se víkendu s povzbuzujícím bergamotem a osvěžující silicí z litsea cubeba, zatímco relaxační kadidlo ukonejší vaši mysl.

Avocado Wash shower gel

Avocado Wash shower gel

Pocta mexickému svátku Día de los alacasMuertos

Calacas: kdo říká, že potřebujete být naživu, abyste byli duchem večírku? Do světa smrtelníků vás navrátí mydlinky s oživující limetovou silicí a neroli. Cítíte to mrazení v zádech? To na vás sáhla… chladivá aloe. Povznášející neroli a k tomu citrusy provoněná pokožka vás zaručeně pozvednou na duchu.

Calacas shower gel

Calacas shower gel

Grass

Po sprše se svěží čerstvou šťávou z mladé pšenice a povznášející bergamotovou silicí se budete cítit jako po krásném letním dni stráveným tancem na louce. Lehký hřejivý a dřevitý nádech má na svědomí santalová silice, která konejší mysl i pokožku. Možná jste ho v minulosti znali pod názvem Tráva. 

Grass shower gel

Grass shower gel

Karma

Kosmický řád si žádá dávku pozitivních vibrací, šťastných myšlenek a dobrých skutků. Opojná pačuli a vyrovnávající elemiová silice udrží vaše hlavy nad mráčky a vánek nesoucí dřevitou vůní borovicové silice vám pomůže soustředit se na to, na čem opravdu záleží. Nechte se uvolnit konejšivou heřmánkovou a lavandinovou silicí, které kolem vás vytvoří oblak klidu a míru, který vás bude následovat i po tom, co opustíte koupelnu.

Karma shower gel

Karma shower gel

Sultana

Možná neexistuje žádné kouzelné univerzální řešení životních problémů, ale konejšivá sprcha je tomu docela blízko a nemůže nic pokazit. Kořeněná uklidňující vůně kadidla, které dá věci do pořádku, spolu s povzbuzující bergamotovou silicí jsou jako hřejivé objetí blízkého člověka po dlouhém dni. Do voňavých krémových mydlinek si našel cestu extrakt z mořské řasy, který báječně zjemňuje pokožku, zatímco ovocný dotek nálevů z meruněk a hrozinek vás zahalí do opojné okouzlující vůně. 

 

Sultana shower gel

Sultana shower gel

Flying Fox

Probuďte svého vnitřního svůdce (či svůdkyni) pomocí sexy ylang ylang, zatímco cypřiš a palmarosa vyčistí vaši mysl, abys vás dostaly do nálady. Exotická absolue z jasmínu vás zahalí do smyslných mydlinek, abyste se cítili zkrátka neodolatelně. Hydratující a zvláčňující maďarský, řecký a anglický med vás něžně pohladí a vykouzlí nebesky hebkou pokožku.

Flying Fox shower gel

Flying Fox shower gel

Více informací na: https://cz.lush.com/

Lush: Avocado Wash shower gel

Lush: Avocado Wash shower gel