TAMAN SARI ROAYAL HERITAGE SPA: péče opravdových králů a královen nyní v Praze!

Přeneste se do daleké Indonésie, kde už po staletí vládnou královské rodiny předávající si všechna svá tajemství z generace na generaci. Jedním z nich je i umění zklidnění mysli a těla za pomoci léčivých bylinek, tradičních masáží a přírodní medicíny Jamu. Za navrácením ztracené rovnováhy a harmonie nemusíte cestovat na druhý konec světa. V centru Prahy se nedávno otevřely brány jedinečných lázní Taman Sari Royal Heritage Spa, které vám přináší tradiční masáže přímo od jávské královské rodiny.

Taman Sari Royal Heritage Spa

Taman Sari Royal Heritage Spa

Přísně střežené tajemství místních procedur představila světu vnučka indonéského vládce Susuhunana Pakoe Boewono X., princezna DR.BRA. Mooryati Soedibyo, která založila unikátní koncept Taman Sari Royal Heritage Spa – lázně s královskou péčí, kterou sama jako dítě zažila. Lázně byly původně určeny jen královským rodinám, princům a princeznám, kteří během rituálů odpočívali, čerpali energii a meditovali. Nyní si je můžete dopřát i vy pod dotekem terapeutek, které byly vyškoleny v Institutu vzdělávání a výcviku samotné princezny Mooryati Soedibyo. Masáže jsou prováděny prověřenými technikami a s respektem k moderním prvkům, s úctou k přírodě, živým organismům i vůči moudrosti starších.

ROAYAL HERITAGE SPA

ROAYAL HERITAGE SPA

Rituály

Procedury jsou zaměřeny především na uvolnění stresu, zlepšení kvality pleti, vyhlazení pokožky celého těla, posílení krevního oběhu, uvolnění zatuhlých svalů, potlačení projevů stárnutí, načerpání nové energie či na zlepšení fungování vnitřních orgánů za pomoci stlačování určitých bodů na chodidlech. Nechybí zde ani párové či zkrášlující procedury. A protože pánové potřebují jinou péči než ženy, nechybí ani masáže pro muže, které zklidňují napjaté svaly. Speciální masáže určené pro ženy se zaměřují na přípravu ženy na porod či na péči po náročném početí dítěte. 

ROAYAL HERITAGE SPA

ROAYAL HERITAGE SPA

The Princess Prajati Purasara

Tím největším darem, který žena může dostat, je požehnání dítětem. Procedura The Princess Prajati Purasara je navržena tak, aby ženu jak fyzicky, tak psychicky připravila na očekávaný porod. Masáž je maximálně šetrná, takže se nastávající maminky nemusí ničeho obávat. Koupel nohou je následována dechovým cvičením, jenž je prováděno v pohodlné pozici na zádech. Poté přichází na řadu papájový enzym a jemná balijská masáž zad, ramenou, nohou a prsou. Na závěr se můžete těšit na mléčnou masku a pedikúru. Délka trvání procedury je 180 minut.

Lázně s královskou péčí

Lázně s královskou péčí

Více informací na www.tamansari.cz

Taman Sari Royal Heritage Spa

Taman Sari Royal Heritage Spa