FOREO: nechte svoji pleť po létě znovu zazářit - buďte přirozeně okouzlující!

Dostaňte pleť znovu do "formy"

Nejzábavnější část roku a zároveň nejnáročnější sezóna pro pleť se pomalu chýlí ke konci. Při pobytu na sluníčku, koupání ve slané vodě nebo v prachu festivalových areálů je těžké udržet pleť svěží a krásnou. FOREO, švédský expert na krásu, odzkoušený naší redakcí, dostane vaši pleť po letních měsících zpět do kondice a v září ji nechá zazářit v celé kráse, ať už ve školní lavici, přednáškové aule, nebo za stolem v kanceláři!

FOREO LUNA

FOREO LUNA

Vaše pleť si zaslouží hýčkat

Důkladné a jemné čištění, nejdůležitější část v péči o pleť, dostává v čase dovolených a letních radovánek často na frak. Prvním krokem, jak vrátit pleti rozzářený vzhled, je odstranění odumřelých buněk, kvůli kterým může vaše pleť působit unaveně a mdle. FOREO LUNA mini 2 vám zajistí profesionální péči jako z kosmetického salónu v pohodlí domova. Jde o sonický čisticí kartáček, který pomáhá odstraňovat z pleti nečistoty, mastnotu a zbytky make-upu a navíc uvolňuje ucpané póry pomocí jemných T-sonic pulzací. Jeho používání je efektivnější než manuální čištění. Pulzace navíc pomáhají pleti důkladněji se otevřít a tím lépe absorbovat následnou péči, ať už ve formě séra, nebo hydratačního krému.    

LUNA

LUNA

Projezte se ke kráse

Kromě péče zvenčí je dobré podpořit krásu a vitalitu pleti i stravou – pestrý jídelníček a dostatek vody dělá zázraky už po několika dnech. Doporučujeme vyzkoušet některé z vhodných jídel a potravin pro zdravou a krásnou pleť, které zastoupí i rychlou svačinu: avokádo, červenou řepu, oříšky a nebo červené víno, které kromě minerálů obsahuje také flavonoidy, jež působí jako antioxidanty (sklenka stačí, nic se nesmí přehánět).

FOREO: ISSA 2 mint

FOREO: ISSA 2 mint

Nechte zazářit svůj úsměv

Krásné a zdravé zuby jsou základem přirozené krásy i zdravého sebevědomí. Použitím sonického kartáčku dvakrát denně se vyvarujete bolestných návštěv u dentistů. Dobu čištění můžete využít na maximum se sonickým zubním kartáčkem FOREO ISSA play, který každou minutu vykoná 9 000 pulzací pro zářivé a zdravé zuby. V případě, že jsou vaše dny dlouhé a nabité prací či školou a dalšími aktivitami, oceníte i jeho kompaktní velikost.

LUNA

LUNA

Více informací na: foreo.com, notino.cz a alza.cz