Vital hotel Villa Ritter: jedinečná terapie, kterou musíte zažít!

Karlovy Vary jsou proslulé svými léčivými prameny a lázeňskou péčí, jež je dokáže maximálně využít pro lidské zdraví. Nyní zde mohou zájemci využít v České republice zcela jedinečnou terapii! Vital hotel Vila Ritter poskytuje vynikající zázemí pro relaxaci i lázeňskou péči. Nabízí 18 luxusně vybavených pokojů s pěknými výhledy do okolí, wellness zónu, upravenou zahradu, raw restauraci, parkování a především se jedná o jedinečnou oázu klidu a zdraví v nejexkluzivnější části Karlových Varů.

 

Vital hotel: bazén

Vital hotel: bazén

Odpočinek a regenerace

Vedle klasických lázeňských procedur Vital hotel Villa Ritter pro své hosty nově přichystal zcela unikátní a v České republice jinde nedostupnou celostní ozdravnou proceduru. Podobné, avšak ne zcela totožné terapie je možné najít jen na několika málo místech ve světě. Unikátnost celého programu spočívá v komplexní celodenní péči o klienta jak z hlediska výživy, tak i pohybu a psychické vyrovnanosti. Orientuje se hlavně na pocity klienta a snaží se ho vést k přirozenému životu v souladu s okolím a jeho vlastními potřebami.

Vital hotel Villa Ritter

Vital hotel Villa Ritter

Na zdraví hostů v rámci celostního programu působí rozličná tělesná cvičení, příjemné techniky k uvolnění mysli a výtečná výživa. Návštěvníci si vedle dalších cvičení mohou projít například Gravitační vlnovou gymnastikou, mysli zahlcené množstvím podnětů ulehčí mimo jiné Psycholingvistickým detoxem a své zdraví podpoří rovněž vitarijánskou kuchyní, která svou úpravou, jen do 42 °C, zachová v pečlivě vybraných složkách stravy všechny důležité a prospěšné živiny.

Villa Ritter: hotelový pokoj

Villa Ritter: hotelový pokoj

Po celý váš pobyt ve Vital hotelu Villa Ritter se vám dostává maximální individuální péče. Součástí je vstupní, kontrolní a výstupní vyšetření využívající několika technologií – analýza struktury těla, vyšetření živé kapky krve, kapilárů, moči, i analyzátor srdečního rytmu, vyšetření očí a jiné pomocné metody, které pomohou lékaři správně ohodnotit celostní stav organismu. Právě na základě kondice a dispozic klienta je unikátní celostní program pro každého specificky upraven, aby byl pro něj co nejúčinnější.

Villa Ritter: pokoj

Villa Ritter: pokoj

Program je možné absolvovat v několika časových variantách. Nejkratší kúra trvá 10 dnů, delší 14 dnů, avšak nejvhodnější délka trvání programu je z hlediska důkladného ozdravení nastavena na tři týdny. Jedním z cílů programu je naučit hosty novým životním návykům, které by po ukončení pobytu mohli snadno začlenit do své každodenní rutiny, a v důsledku toho zkvalitnit svůj život z dlouhodobého hlediska.

 

Vital hotel Villa Ritter

Vital hotel Villa Ritter

Více informací na adrese VITAL HOTEL VILLA RITTER, Krále Jiřího 991/1, Karlovy Vary, nebo na: www.villaritter.com