EPPI: už přemýšlíte nad vánočními dárky?

Ten pravý vánoční čas sice ještě nenastal, ale období vybírání dárků už pro většinu z nás ano. Užijte si letos období Vánoc v klidu a pohodě, tak jak to má být, a nakupte pro své nejbližší třeba již nyní. Uvidíte, že shánění dárků může být příjemné, rychlé a především hlavně bez stresu.

EPPI

EPPI

Ten pravý dárek!

Nevíte, co koupit tatínkovi, nebo vám spíš dělá starost výběr toho pravého dárku pro babičku? A co by se tak asi mohlo líbit přítelkyni? To jsou asi každoroční otázky, které si klade většina z nás. Inspirujte se letos třpytivými tipy pečlivě vybranými pro každého člena rodiny i přátele z nabídky šperků Eppi!

Stříbrné náušnice s černými opály Tallulah

Stříbrné náušnice s černými opály Tallulah

Věřte, že maminku či babičku v tuto chvíli jistojistě potěšíte vkusným a kvalitním šperkem. Otevírací medailonek z ušlechtilého kovu s jemným zdobením osloví ty, kdo jsou hodně rodinně zaměření. Oblíbenou volbou bývají také perly: náramky, náušnice, náhrdelníky i prstýnky nadchnou jemným zbarvením a líbí se všem napříč kulturami i generacemi. Příbuzným tíhnoucím k ezoterice a duchovnu uděláte největší radost tenounkým řetízkem nebo jemnými náušnicemi s tajuplnými blyštivými opály. Tyto drahokamy obdivuhodně mění barvu, záleží pouze na světle a úhlu pozorování.

 

Stříbrný přívěsek matka a dítě s olivínem a diamantem Tyrrell

Stříbrný přívěsek matka a dítě s olivínem a diamantem Tyrrell

Vybrat dárek pod stromeček pro muže jakéhokoliv věku představuje pořádný oříšek. Za ideální dárek tatínkovi s dědečkem považujeme manžetové knoflíčky – decentní šperk a odznak dokonalého gentlemana, který by neměl alespoň v jednom vydání chybět mezi doplňky žádného muže. Vybírat můžete z originálních a kvalitních knoflíčků ze stříbra, zlata a luxusních exemplářů z neokoukané platiny. Zaměřte se jak na jejich tvar, tak i na zdobení – vybrat můžete kousek s třpytivými drahými kameny či jednodušší model s vyrytými iniciály. Pokud podle vás nejsou manžetové knoflíčky to pravé, čekají na vás v nabídce také stříbrné spony na kravatu s gravírováním či osobité prsteny určené přímo pro pány.

 

Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a rubíny Fanny

Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a rubíny Fanny

Inspirujte se širokou nabídkou nadčasových šperků Eppi a udělejte svým milovaným krásné Vánoce. Pokud při nákupu zadáte speciální slevový kód XMAS2018, získáte navíc 10% slevu na celou objednávku. Tuto akci můžete využít nejen na speciální nabídku z Předvánoční inspirace, ale i na všechny ostatní šperky z nabídky kromě prstenů s certifikovanými diamanty, investičních diamantů a produktů na zakázku. Slevu je možné uplatnit do neděle 11. 11. 2018 včetně.

Zlaté náušnice s cushion černými opály Fion

Zlaté náušnice s cushion černými opály Fion

Více informací na: www.eppi.cz

Zlatý halo náhrdelník s akvamarínem a diamanty Wolle

Zlatý halo náhrdelník s akvamarínem a diamanty Wolle