V luxusní kolekci značky GOLDBERGH zazáříte, nejen na horách!

Lyžařská sezóna začíná, pokud hledáte skvělý styl na hory, podívejte se na novinky, ve kterých - nejen na sjezdovce – zazáříte. Lyžařský ráj David Sport představuje zimní kolekci luxusní značky GOLDBERGH, kterou si díky jedinečnému stylu, špičkové kvalitě a dokonalému zpracování oblíbila i nizozemská královská rodina. 

Goldbergh

Goldbergh

Modely Goldbergh se vyznačují jednoduchým, moderním stylem. V kolekci je nejen lyžařská móda, ale i oblečení do města, které je vhodné na každodenní nošení. S těmito kousky budete nejen in, ale také vám nebude nikdy zima.

Goldbergh

Goldbergh

Kromě oblíbené černé, bílé a červené barvy je letošním trendem vínová, která se bude objevovat i v lyžařské kolekci, a metalické barvy, jejichž odlesky se dokonale odráží nejen od bílého sněhu, ale prosvítí i šedivé zimní dny ve městě. Na sjezdovce i na apres-ski se skvěle vyjímají i neonové barvy, které v kolekci Goldbergh nemohou chybět.

Goldbergh

Goldbergh

Oblečení a doplňky Goldbergh můžete vybírat v největší prodejně zimního vybavení DAVID SPORT, i z pohodlí domova v e-shopu http://www.davidsport.cz/.

Goldbergh

Goldbergh