Tomas Linger vyrábí takové kožené produkty, které v obchodech neseženete

Tomas Linger je živnostník, který podniká již 28 let. Ručně vyrábí kožené produkty skvělého designu a nejvyšší kvality. Svoji firmu Tomas Linger založil v 17 letech. Po tom, co měl v jednu dobu 47 zaměstnanců, se rozhodl pracovat pouze sám. Jak sám říká, dělá to, co ho baví. A jeho kožené předměty mluví za vše…

Tomas Linger

Tomas Linger

Jeho produkty jsou výsledkem ruční práce - protože jen ta je dle řemeslníka jedinou cestou ke kvalitě. Z kůže na zakázku vám vyrobí luxusní sety z kůže, kabelky, cestovní tašky, aktovky, opasky, peněženky od maličkých a jednoduchých po long wallet, pouzdra pro platební karty, obaly pro psací potřeby, řemínky pro hodinky a mnoho dalšího.

Tomas Linger

Tomas Linger

„Jsem schopen na přání vyrobit jakoukoliv peněženku, pouzdro i  obal knihy, diáře, tašku atd. Můžete si vybrat barvu kůže, její strukturu, zpracování, barvu i sílu šití. Zkrátka cokoliv. Na  peněženku z kůže i jiné produkty je možno vyrazit monogram, vaše logo i cokoliv jiného.  Realizuji i nereálné požadavky. Samozřejmě na vaši zodpovědnost :-). Při výrobě používám pouze své ruce, něco málo ručních nástrojů a kvalitní kůži. Kožené peněženky, pouzdra pro iPhone i všechny ostatní výrobky z kůže na zakázku vyrábím z těch nejlepších materiálů, které jsou celosvětově sehnatelné. Disponuji vlastním skladem s výběrem více jak 80 druhů usní.“

Tomas Linger

Tomas Linger

Pokud si objednáte nějaký kousek od Tomase Lingera, můžete si být jistí, že jej jen tak někdo mít nebude. Takové designy, které vyrábí on, se ani sériově nevyrábí. Dle svých slov se snaží vytvářet takový styl, který v žádném obchodě nepotkal.

Tomas Linger

Tomas Linger

Každá jeho peněženka je originál. Každou upravuje na zákazníkovo přání, přesně podle toho, jakou chce mít velikost, šití, ruční vybrušování a tak dále. Velmi často si  u zákazníci objednávají sety v jednom stylu. Nebudete větším gentlemanem, když vám bude ladit řemínek na hodinky s pouzdrem na iPhone i kšandami.

Tomas Linger

Tomas Linger