Yoko London vyrábí luxusní diamantové šperky s drahými perlami

Společnost Yoko London, založená v roce 1973, se za posledních 45 let vyvinula do předního mezinárodního klenotnictví zaměřeného na perleť. Je tím nejlepším odborníkem na vzácné perly. Na dobrém jménu značky pracují tři generace rodiny Hakimianů, kteří neustále touží po inovacích. V londýnské dílně Yoko působí skvělí designéři a řemeslníci, pod jejichž rukama vznikají ty nejkrásnější perlové šperky ztělesňující současnou estetiku a vyzařující nadčasovou eleganci.

Yoko London

Yoko London

Každou perlu do jednotlivých šperků pečlivě vybírá rodinný tým, který je složen z těch nejlepších specialistů na perly. Vybrat tu správnou perlu, která se bude do šperku hodit svojí velikostí, barvou a leskem, je nelehký úkol. Není divu, že mnohdy trvá až jeden rok, než se najde ta ideální. Výsledek je ale fascinující…

Yoko London

Yoko London

Mezi ty nejvíce jedinečné a fascinující kousky patří diamantové náušnice z 18karátového bílého zlata s perlami Mayfair z jižního moře. Svým oslnivým uspořádáním diamantů dosahují jedinečného a elegantního kouzla. Pokud tyto náušnice vyberete jako dárek, chybu rozhodně neuděláte, obzvláště když k nim zakoupíte ještě náhrdelník.

Yoko London

Yoko London

Elegantním šperkem hodícím se na nejrůznější příležitosti je náhrdelník z kolekce  Twilight. Jsou v něm dva druhy perel – perly tahitské a Akova. Je navržen tak, aby perfektně seděl na dekoltu a jeho nositelce dal pocit jedinečnosti.

Yoko London

Yoko London

Z nejnovější kolekce s názvem Trend pochází diamantové náušnice z 18karátového bílého zlata se sladkovodními perlami. Nabízí jedinečný způsob, jak nosit perly moderně. Jsou módním, ale luxusním dárkem, ostatně jako všechny šperky od Yoko London.

Yoko London

Yoko London