Stoli představuje nový inovativní design superprémiové vodky Stoli Gold

Vodka Stolichnaya, která roku 1989 vstoupila také do superprémiové kategorie, modernizuje svou lahev, etiketu a výrobní proces jako single estate alpha spirit (lihovina nejvyšší kategorie vyrobená ze surovin z jediné oblasti). Stolichnaya, značka prémiové vodky, představuje na českém trhu superprémiovou variantu Stoli Gold. Tato vodka byla uvedena na trh v roce 1989 pod názvem Stoli Cristal, o deset let později byl název vodky změněn s odkazem na závěrečnou fázi filtrace destilátu přes cívky zlatého vlákna. Nový design vodky Stoli Gold se týká lahve a etikety; inovován byl také výrobní proces.

Stoli

Stoli

Vodka Stoli Gold se prodává v atraktivní lahvi, jíž dominuje plastická metalická etiketa popsaná na přední i zadní straně. Lahev je vyšší a má elegantnější a exkluzivnější tvar s reliéfem ve spodní části i na hrdle, které rovněž nese zlatou etiketu. Uzavírá se korkovou zátkou a je opatřena prvkem, jenž zaručuje, že nebyla otevřena. Na zadní straně lahve se nachází silná metalická pečeť, na níž je uveden rok vzniku vodky Stoli – 1938.

Stoli

Stoli

Aroma vodky Stoli Gold je elegantní a koncentrované, s úvodními tóny vanilky, které přecházejí v anýz a dále v tóny čerstvě upečeného chleba a lehký buket citrusů. Její chuť otevírá kombinace lehké krémovitosti a sladkosti, poté se objeví skrytá suchost a tento kontrast doprovází šťavnatá, lahodná textura. V závěru se vrací sladkost a krémový anýz, které rozšiřují škálu chutí a dodávají vodce Stoli Gold svěžest s lehkými kořeněnými tóny. K výrobě úžasně lahodné vodky Stoli Gold se využívají jedny z nejvzácnějších materiálů a chemických prvků na světě. Jedinečná je i základní surovina pro její výrobu, pšenice ozimá Gubernator Dona.

Stoli

Stoli

Hugues Pietrini, global president & CEO Stoli Group, uvedl: „Tento produkt je dlouhodobě oblíbený v klíčové skupině ultraprémiových spotřebitelů. Očekáváme však, že díky této převratné změně designu a receptuře postavené na surovinách z jednoho zdroje se jeho cílová skupina rozšíří o spotřebitele, kterým je okolo třiceti let a chodí do společnosti na zajímavá a inspirativní místa.“

Stoli

Stoli