Misha/hair studio slaví 11 let a své stálé klienty potěší dárkem!

Misha/hair studio, které naleznete v Praze na Náměstí Míru 16, je velmi oblíbené vlasové studio, pro něhož jsou vaše vlasy vášní. Není jen „pouhým“ vlasovým studiem, je místem, kde vznikají umělecká díla, kde jsou vlasy vizí a neustálou inspirací.

Misha

Misha

Pro své exkluzivní služby se stalo Misha/hair studio známým a klienty často vyhledávaným. Ke svému 11letému výročí přináší svým stálým klientům dárek. Všichni, kteří do tohoto vlasového salónu zavítali více než jedenáctkrát, budou jím okamžitě odměněni.

Misha

Misha

Dárek udělá radost nejen vám, ale především těm, kteří ho vyrobili. A radost bude mít i Misha/hair studio, protože dává a pomáhá zároveň. Dárek vznikl ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové a výrobků žen z azylových domů.

Misha

Misha

Kromě toho má Misha/hair studio pro své stálé klienty zdarma zajímavou novinku, která se postará o dokonalou diagnostiku vlasu. Je jí kamera, která prozkoumá stav vlasů a pokožky. I v Misha/hair studiu totiž jdou s dobou a využívají těch nejmodernějších technologií k tomu, aby jejich služby byly lepší a lepší.

Misha

Misha