Buďte na jaro připravena s krásným opálením!

Pokud nepatříte k těm, kteří tráví zimu v Dubaji nebo na Bali, vaše letní opálení už je určitě pryč. Jestliže chcete mít krásně snědou pleť i v tomto období a v nadcházejícím jaře, potěší vás nové profesionální opálení MineTan. Díky němu získáte nádherně bronzovou pokožku již během několika hodin i v Praze.

Opálení

Opálení

MineTan je australská profesionální samoopalovací kosmetika, která jako první přichází na trh s revoluční technologií dokonalého opálení již za hodinu. Samoopalovací nástřik vytváří přirozený bronzový odstín pleti, perfektně hydratuje pokožku, a sama se můžete rozhodnout, jaké opálení chcete.

Opálení

Opálení

Aplikaci MineTan můžete vyzkoušet v krásném a designovém prostředí Beauty Spa THE SENSES, kde nabízí i další kosmetické procedury. Opálení MineTan je zcela bezpečné. Je bez škodlivých účinků UV záření, je vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro těhotné ženy a vegany.

Opálení

Opálení

Všechny produkty MineTan obsahují pouze přírodní DHA, která v kombinaci se silnými antioxidanty, extrakty z ovoce a oleji pomáhá rychlejšímu vstřebání do pokožky a vytváří dlouhotrvající efekt dokonalého opálení.

Opálení

Opálení

Záleží jen na vás, jak intenzivně chcete být opálená. Samoopalovací složky začínají působit ihned po styku s pokožkou. Pokud se osprchujete za hodinu po aplikaci, dosáhnete jemného přírodního tónu pleti, po 2-3 hodinách bude vaše opálení tmavší. Skvělé je, že aplikace nástřiku netrvá více 10 minut.

Opálení

Opálení