NECHTE SE OMÁMIT – BARVOU SEZÓNY JE RŮŽOVÁ!

Když spadne opona a skončí neworský fashion week sestaví společnost Pantone seznam návrháři nejoblíbenějších barev. Rok 2020 jich má hned několik. Kromě barvy roku, kterou se stala klasická modrá symbolizující sebevědomí, klid a stálost, je to sněhově bílá, béžová, tyrkysová a v neposlední řadě pastelově růžová. Ta střídá ústřední barvu minulého roku nesoucí název Living coral, jež upozorňovala na zhoršující se ekologickou situaci.

Pastelově růžová je barvou něhy, jemnosti a lásky. Sluší ženám i mužům bez rozdílu věku, skvěle funguje na bytových doplňcích a své místo má i v líčení a kosmetice obecně. A nejvíc ohlasů sklízí na sklonku léta a podzimu, kdy svět kolem nás potřebuje prozářit. Přinášíme vám pár tipů nejen na kosmetické vychytávky, kde právě růžová hraje hlavní roli.

Foreo

Foreo

Vytvořte si batiku tradiční čínskou metodou

To, že se batika vrátila zpátky do módy, potvrdila přehlídka návrhářky Caroliny Herrery. Originální kousek si můžete vyrobit i doma a to tradiční čínskou technikou Shibori, pro níž jsou typické barvy indigová, fialová a růžová. Nový kousek oblečení může být cokoliv – od šatů a triček až po hedvábný šátek. A jak na to? Stačí látku několikrát přehnout tak, aby vám vznikl trojúhelník. Ten pak umístěte mezi dva (do trojúhelníkovitého tvaru) vystřižené kartony a pevně obmotejte silným provázkem. Barvu štětečkem naneste po bočních stranách na tkaninu, vše zabalte do potravinové fólie a nechte dvě hodiny odpočívat. Poté látku rozbalte, přes pečící papír přežehlete a v ruce vyperte.

FOREO UFO 2, sonický přístroj urychlující účinky pleťové masky

Hydratace, rozjasnění, lifting, zpevnění… Ať už si vaše pleť žádá cokoliv, můžete jí to dopřát během 2 minut. Sonický přístroj FOREO UFO 2 urychlí účinky každé pleťové masky, kterou si vyberete. Samotný design navíc přímo přetéká pečující něhou!

Cena: 7603 Kč

Foreo: UFO 2

Foreo: UFO 2

DIOR LIP GLOW, hydratační balzám na rty

Sladké polibky jsou naprostá závislost. Hydratační balzám na rty Dior Lip Glow se postará o to, aby byly vaše rty vždy hedvábně jemné. Osvědčil se natolik, že ho make-up artisti značky Dior během módních přehlídek nanáší buď jako podklad pod rtěnku, nebo jím zvýrazňují přirozenou barvu rtů svých modelek.

Cena: 1020 Kč

FOREO LUNA 3, čisticí sonický přístroj s protivráskovým účinkem

Krásná pleť se bez pravidelného odličování a čištění zkrátka neobejde. A právě s tím vám pomůže chytrý kartáček FOREO LUNA 3, který pleť do hloubky vyčistí a zároveň ji zpevní a projasní. Stačí ho propojit s mobilní aplikací a vybrat některý z masážních a pečujících programů.

Cena: 5499 Kč

Foreo: LUNA 3

Foreo: LUNA 3

DIORSHOW MONO, oční stíny

Ikonické oční stíny Diorshow Mono přináší osvěžující  odstín sytě růžové. Jejich hravost a sametový nádech podtrhnou krásu vašich očí. Aplikovat je můžete suchým či mokrým štětečkem, čímž si sama navolíte jejich intenzitu.

Cena: 980 Kč

FOREO ISSA 2, sonický zubní kartáček

Svěřte péči o svůj úsměv sonickému kartáčku. Odměnou vám budou zuby bílé jako perličky a svěží dech! Silikonový zubní kartáček Issa 2 od FOREO navíc jemně masíruje dásně a nepřehlédne ani mezizubní prostory. Díky své romantické barvě se stane ozdobou každé koupelny.

Cena: 4490 Kč

Foreo: ISSA2

Foreo: ISSA2